Blog

Evde kalın… Sağlıklı beslenin!

by in Genel 10 Haziran 2020

Sağlıklı beslenmenin temeli iyi zeytinyağıdır. Çünkü içindeki zengin vitamin ve fenollerle hücreleri besler, bağışıklık sisteminizi güçlendirir.

Madem bir süre evdeyiz faydalı işlerle uğraşalım mı?

İyi Zeytinyağı Rehberine göz atmak ister misiniz?

Sizin için kapsamlı bir İyi Zeytinyağı Rehberi hazırladık. İyi zeytinyağı konusunda her kafadan bir ses çıkıyor ve bilgi kirliliği var. İyi zeytinyağı Erken hasat, Soğuk sıkım ve Taze olmak zorunda. Ama bunlar gerçekte ne anlama geliyor? Piyasada fiyat karmaşası var. Market raflarında çok ucuz zeytinyağları var ama öte yandan astronomik fiyatlarla satılan, şık şişelerdeki zeytinyağları da var. Hangisine güveneceğiz? İyi bir zeytinyağının fiyatı gerçekte ne olmalı?

Peki iyi zeytinyağı yemeklerde nasıl kullanılmalı? Acaba her yemekte kullanmalı mıyız? Kullanacaksak nasıl kullanmalıyız? Nasıl oluyor da iyi zeytinyağı daha ekonomik oluyor?

Eksik yağlarınızı şimdi tamamlayın.

Yeni hasat Ekim ayında başlayacak. Hesap sayfanızdan kalan zeytinyağınıza bakıp eksik zeytinyağınız varsa şimdi tamamlayabilirsiniz. Unutmayın saklamada zeytinyağınız kalsa bile yeni sezonun zeytinyağıyla ücretsiz değiştiriyoruz. Çünkü tek misyonumuz zeytinyağınızı size; olabilecek en taze haliyle ulaştırmak.