Hakkımızda

Bizim Hikayemiz

BİZ;

Suyun temizliği ve berraklığı ile çıktık bu yola. Bir annenin evladına gösterdiği sevgi ve itinayı prensip edindik kendimize. Bu amaçla Foça’nın el değmemiş çınarlık zeytinliklerinden sizin için en iyisini aramaya koyulduk. Ölümsüz ağacın meyve suyunu en kaliteli şekilde sofranıza getirmek ilk vizyonumuz oldu.

Foça’nın zengin bitki örtüsünde asırlık ağaçlarda yetişen ve yüksek antioksidan içeriği olan

zeytinlerden ekim, kasım aylarında toplanarak ve aynı gün içerisinde 22 dereceyi geçmeyen sıcaklıkta sıkımı yapılarak üretilen zeytinyağımız steril çelik kazanlarda gün ışığı görmeden dinlendirdirilmektedir.

Nihai olarak su gibi berrak olan sizlere damla damla hayat içeren Susen’i sunuyoruz.

 

Vizyonumuz

Dalından sofraya geleneksel kalite ve güvencemizle ürettiğimiz Zeytin ve Zeytinyağı ürünlerini, pazarlayıcı ağlar kurup geliştirerek ortaklarımız, çalışanlarımız ve müşterilerimizle sürdürülebilir rekabetçi örnek bir Kooperatifler Birliği yapısıyla ulusal zeytin ve zeytinyağı sektöründe kalite ve standartlarda referans olmak, uluslararası alanda da aynı başarıyı yakalamaktır.

Misyonumuz

Birlikten kuvvet doğar ilkesinden sapmadan, evrensel kooperatifçilik ilkelerini gözeterek gelişimci ve yenilikçi bir anlayışla ortaklarımızın ürünlerini en iyi şartlarda değerlendirmektir. Gelişen dünya koşullarında kooperatiflerimiz ve üretici ortaklarımızın menfaatlerini koruyarak ülke zeytin ve zeytinyağı politikasında öncü bir kuruluş olmaktır.