Blog

Bu gönderi Anneme, şu gönderi Yazlığa teslim edilsin…

by in Genel 10 Haziran 2020

İyi zeytinyağına peşinde koşmadan ulaşabilmeniz için abonelik sistemini kurduk. Uzun zamandır beklediğiniz, hayatınızı kolaylaştıracak iki yeni hizmeti de haziran ayından itibaren sunmaya başladık. Artık zeytinyağınızın teslimat adresini ve teslimat tarihlerini bir tıkla değiştirebileceksiniz. Dilerseniz zeytinyağı teslimatlarınızın birini annenize, öbürünü yazlığa yapabiliriz. Ya da bu ayki gönderinizi bir sonraki ay veya iki ay sonraki gönderinizi şimdi yapmamızı isteyebilirsiniz.

Zeytinyağınızın kontrolü tümüyle sizin elinizde…

Evet sizin adınıza zeytinyağınızı taze olarak saklıyoruz ve parti parti yolluyoruz ama o sizin zeytinyağınız. İstediğiniz zaman, istediğiniz adrese yollatabilirsiniz. Erken teslimat isteyebilir veya teslimatı istediğiniz kadar erteleyebilirsiniz. Kontrol artık tamamıyla sizin elinizde.

Zeytinyağınızın teslimat adresini hesap sayfanızdan yönetin…

Şimdi hemen hesap sayfanıza gidin ve isminizin üzerine tıklayarak alternatif adres kısmına yeni bir adres ekleyin. İlk adres hiç bir seçim yapmazsanız gönderilerinizin teslim edileceği adrestir. Alternatif adres ise dilediğiniz zaman gönderinizi yönlendirebileceğiniz ikinci bir adrestir. Bir yakınınızın adresi, yazlığınız veya ofisinizin adresi olabilir.

Tek yapmanız gereken hesap sayfanızdan gönderilerin teslim edileceği adresin yanındaki küçük oka tıklamak. Tüm gönderilerin yanında ilk ana adresiniz otomatik olarak görülmekte ve bir seçim yapmazsanız gönderileriniz ilk ana adrese gönderilmektedir. Yanındaki küçük oka tıklayarak alt satırda beliren alternatif adresi seçerseniz, gönderi yeni girdiğiniz alternatif adresinize teslim edilecektir.

Zeytinyağınızın teslimat tarihlerini de hesap sayfanızdan yönetebilirsiniz…

Siz behram.com.tr sayfasından bir satın alma gerçekleştirdiğinizde sistem otomatik olarak aldığınız miktarı en yakın hasat tarihine kadar eşit teslimat aralıklarına göre dağıtır. Bu kurduğumuz sistemin amacı size her zaman taze zeytinyağı kullandırmaktır. Bu sayede yeni hasat gelene kadar saklamadaki tüm zeytinyağlarınızı bitirmeniz ve düzenli iyi zeytinyağı kullanmaya devam etmeniz hedeflenir.

Sistemin belirlediği teslimat tarihlerini yıl içinde değişen kullanım miktarlarınıza göre istediğiniz aman değiştirebilirsiniz. Tek yapmanız gereken hesap sayfanızda teslimat tarihlerinin yanındaki küçük oka tıklayarak altta çıkan tarihlerden size uygun olanını seçmek.